Súťaže


2015

28.-29.03.2015 – Pohyb bez bariér (semifinále)– Show choreo (sólo) – DVK – Sound Wave – 4. miesto
28.-29.03.2015 – Pohyb bez bariér (semifinále)– Show choreo (sólo) – DVK – Little Party – 3. miesto
28.-29.03.2015 – Pohyb bez bariér (semifinále)– Show choreo (duo) – DVK – Vojačka – 2. miesto
28.-29.03.2015 – Pohyb bez bariér (semifinále)– Show choreo (duo) – HVK – Last Goodbye – 2. miesto
24.-25.04.2015 – TopDancing –  Malé choreo – HVK – Last Goodbye – Finále
24.-25.04.2015 – TopDancing –  Malé choreo – DVK – Sound Wave – Semifinále
24.-25.04.2015 – TopDancing –  Malé choreo – DVK – Little Party – Semifinále
24.-25.04.2015 – TopDancing –  Malé choreo – DVK – Vojačky – Semifinále
24.-25.04.2015 – TopDancing –  Show choreografie – DVK – Detektívky – Semifinále
02.-03.05.2015 – Pohyb bez bariér (finále) – Scénické choreo – Malé formácie Duo – HVK – Last Goodbye
02.-03.05.2015 – Pohyb bez bariér (finále) – Show choreo – Malé formácie Sólo – DVK – Little party
02.-03.05.2015 – Pohyb bez bariér (finále) – Show choreo – Malé formácie Sólo – DVK – Vojačka
08.-09.05.2015 – Saltare Orbis – Malé choreo Duo – Mládež – Last Goodbye – 2. miesto
08.-09.05.2015 – Saltare Orbis – Malé choreo Sólo – DVK II – Sound Wave – 4. miesto
08.-09.05.2015 – Saltare Orbis – Malé choreo – Malé choreografie – DVK II – Detektívky – 5. miesto
08.-09.05.2015 – Saltare Orbis – Malé choreo Duo – DVK I – Vojačka – 6. miesto
06.-07.06.2015 MSR Show Dance a Pohár jazz/ moderna – DVK Jazz & Modern Dance choreografia – Detektívky – 2. miesto
06.-07.06.2015 MSR Show Dance a Pohár jazz/ moderna – HVK Jazz & Modern Dance malá choreografia – I am not the first – 9. miesto

2014

25.- 26.04.2014 – Top Dancing – Malé choreo (duo) – Mládež – Freedom – 3. miesto
25.- 26.04.2014 – Top Dancing – Scénické choreo – Mládež – Sweet Dreams – 2. miesto
02.- 03.05.2014 – Master Dance Cup – Jazz & Modern – HVK – Sweet Dreams – 6. miesto
02.- 03.05.2014 – Master Dance Cup – Jazz & Modern – HVK – Freedom – 2. miesto

2013

04.05.2013 – Saltare Orbis – Malé choreo – Deti I. – Bociany a žaba – 4. miesto
04.05.2013 – Saltare Orbis – Malé choreo (sólo) – Deti I. – I wanna dance! – 5. miesto
04.05.2013 – Saltare Orbis – Seven choreo – Mládež – Crookers – 3. miesto
04.05.2013 – Saltare Orbis – Seven choreo – Deti I. – SKIP – účasť
13.04.2013 – Pohyb bez bariér (semifinále) – Scénika – Deti – Amazonky – 2. miesto
18.05.2013 – Pohyb bez bariér (finále) – Scénika – Deti – Amazonky – 1. miesto
22.06.2013 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Skupiny moderné tance – Crookers – 2. miesto
22.06.2013 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Skupiny moderné tance – Bociany a žaba – 3. miesto
22.06.2013 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – sólo – I wanna dance – účasť
22.06.2013 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – trio – Bacily – účasť
09.11.2013 – H&T Cup – Show skupina – DVK II. – SKIP – 3. miesto
09.11.2013 – H&T Cup – Scénika formácie – DVK II. – Rockerky – 1. miesto
09.11.2013 – H&T Cup – Scénika skupina – Seniori – Sweet Dreams – 3. miesto

2012

05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo – Senior – Kabaret – 1. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Scénické choreo – Deti I.,II. – Amazonky – 2. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo (duo) – Deti I. – Noc a deň – 1. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Seven choreo – Senior – Oldies – 3. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo (sólo) – Senior – Labuť – 1. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo (sólo) – Senior – Safe – 2. miesto
05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo (sólo) – Deti I. – Pirátka – účasť
05.05.2012 – Saltare Orbis – Malé choreo – Deti I. – Bacily – účasť
01.06.2012 – Senecká dúha – Open choreo – Dospelí – Oldies – 3.miesto
01.06.2012 – Senecká dúha –  Dospelí – Kabaret – účasť
02.06.2012 – Senecká dúha – Scénické choreo – Deti – Amazonky – 1. miesto
02.06.2012 – Senecká dúha – Malé choreo – Deti – Noc a deň – 2. miesto
09.06.2012 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Exhibície dospelí – Oldies – 2. miesto
09.06.2012 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Show dance dospelí – Kabaret – 3. miesto
09.06.2012 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Show dance – Safe – Cena poroty: Celkové choreografické prevedenie
09.06.2012 – Uniqua Summer Dance Festival Eurovea – Scénika – Labuť – Cena poroty: Laureát súťaže
10.10.2012 – H&T Cup – Scénika formácie – DVK 1 – Amazonky – 1. miesto
10.10.2012 – H&T Cup – Malé choreo – voľný štýl – DVK 1 – Noc a deň – 2. miesto
10.10.2012 – H&T Cup – Ladies style formácie – Seniori – Kabaret – 3. miesto
10.10.2012 – H&T Cup – Malé choreo – Seniori – Labuť – účasť
10.10.2012 – H&T Cup – Malé choreo – Seniori – Safe – 3. miesto
10.10.2012 – H&T Cup – Open choreo – Seniori – Oldies – účasť

2011

28.05.2011 – Senecká dúha – Scénické choreo – Deti – Šašovia – 1. miesto
02.04.2011 – Saltare Orbis – Show choreo – Deti I. – Šašovia – Cena poroty
02.04.2011 – Saltare Orbis – Malé choreo (sólo) – Senior – Prológ – 1. miesto
05.11.2011 – H&T Cup – Show choreografie – DVK – Šašovia – 5. miesto